Top
ایمیل :
hamgamazma@gmail.com
تلفن :
09937788244
دماسنج دیجیتال بتن

دماسنج دیجیتال بتن

دماسنج دیجیتال بتن به جهت مهم بودن دما در بتن ریزی و ترک خوردن در فصل سرما مهم میباشد اگر دمای هوا سرد باشد امکان بتن ریزی و ساخت و ساز با بتن امکان پذیر نمی باشد

به این جهت پس از ریختن ضد یخ در میکسرهای که بتن در حال چرش در این دستگاهها میباشد باید با دستگاهی(دماسنج دیجیتال بتن)
اول دمای بتن را اندازه گیری کرد و بعد اقدام به بتن ریزی نمود.

* رنج اندازه گیری 300+50- با دقت 1دهم درجه ، و قطر صفحه نمایش 20 میلیمتر به جهت خواندن دما از فاصله بسیار خوانا میباشد.

درصورت عدم توجه به دمای بتن در زمان بتن ریزی پس از خشک شدن بتن مشاهده میکنید که بتن ترک خورده است.

دماسنج دیجیتال بتن

دماسنج دیجیتال بتن که در دو دستگاه هم دماسنج بتن عقربه ای (آنالوگ) و دماسنج دیجیتالی بتن و یا دماسنج بتن(دماسنج دیجیتال بتن) با دقت 1 دهم درجه با قابلیت ثبت دمای ثبت شده در قبل دارای حافظه داخلی نیز می باشد.
رنج دمایی این ترمومتر از 50- الی 300+ میباشد که تمامی رنجهای اندازه گیری دما را دربر میگیرد. در ترمومتر مخصوص بتن از نوع آنالوگ این دما از 0 الی 300+ میباشد که این دستگاه قابلیت کالیبره شدن را نیز دارد.

این دماسنج به نام های دماسنج میله ای بتن نیز نامیده میشود و برای استفاده در روند ساخت و تولید پروژه های ساختمانی , راهسازی , تونل سازی نیز کاربرد فراوانی دارد.

دماسنج بتن دیجیتال به شما امکان می دهد دمای بتن را هنگام رسیدن به محل ، تعیین کنید.

دماسنج بتن که معمولاً در دوره هایی از هوای بسیار سرد استفاده می شود ، می تواند به شما کمک کند قبل از قرار گرفتن ، دمای بالاتر از 3 درجه سانتیگراد توصیه شده باشد.

دماسنج های بتن برای استفاده سریع و آسان از اندازه گیری مقاومت الکتریکی استفاده می کنند. نمایشگرهای LCD برای خواندن واضح و آسان هستند و با تقسیم بندی های دقیق دقت آن بیشتر می شود. این مدل ها معمولاً دارای حافظه یا عملکردهای نگهدارنده هستند و ممکن است از پروب های جداشده برای استفاده از راه دور برخوردار باشند.

دماسنج دیجیتال بتن


این دماسنج های جیبی بتن برای حمل راحت طراحی شده اند و اندازه گیری های دقیق ودرست در محل یا آزمایشگاه را ارائه می دهند. آنها از مدل عقربه ای تا دیجیتالی متغیر هستند.

ترمومتر بتن همگام آزما در دو نوع زیر می باشد:

1- دماسنج دیجیتال بتن

در دماسنج بتن دیجیتال همان طور که در تصویر بالا مشاهده میکنید این ترمومتر با نمایشگر دیجیتالی که در بالای میله قرار دارد

میتوانید پس از وارد کردن میله به داخل بتن از میزان دمای داخلی بتن مطلع شوید این دماسنج رنج دمایی50- الی 300+ را میتواند اندازه گیری کند .

 

2- دماسنج آنالوگ بتن

 

در خصوص دماسنج آنالوگ بتن باید گفت به زبان عامیانه به دماسنج عقربه ای معروف است که گیج بالای میله دارای صفحه گردی است که نشانگر دماست.

 

 

برای خرید آنلاین کلیک کنید.